Temsilcilikler

 

RAHN - Cosmetic Actives

RAHN tam anlamıyla kozmetik biliminin dilini konuşur ve yeni ilhamlar oluşturmak için çalışır. Rahn Kozmetik Aktifleri pazar odaklı yeni market konseptleri geliştirmek için, doğanın potansiyelini modern teknoloji ile birleştirir. Cildin biyolojik ihtiyaçları ile müşteri taleplerini geniş bir yelpazede buluşturacak, bilimsel, pazarlamaya yönelik ve güvenilir bir bilgi birikimine sahiptir.
 

PASIFIQUE SUD INGREDIENTS

GÜZELLİK ve GIDA HAMMADDELERİNİN KAYNAĞI…
Pasifique Sud Ingredients bitkisel ve mineral maddeleri geliştirme konusunda uzmanlaşmış, Fransız Polinezyasında özel bir laboratuardır. 20 yılı aşkın zamandır kozmetik, besin takviyesi ve gıda katkı malzemeleri için orijinal ürünler satmaktadır. Doğal özler, bitkisel yağlar ve peeling tozlarından oluşan eşsiz portföyüne sürekli yeni ürünler ekleyerek Fransa merkezlı PSI 25 ülkede faaliyet göstermektedir.

... KAYNAĞI CENNET’den
Tahiti merkezli kardeş şirketi ile PSI, doğal aktifler ve fonksiyonel malzemeler için daha çok fazlasını sunuyor. Geleneksel farmakopiden elde edilen bilgiler ile bitkisel ekstraksiyonun en son teknolojilerini birleştiren PSI, bitkisel kimyanın muhteşem bir sentezini gerçekleştirir.
  •  Biyo-çeşitliliğinaraştırılması ve korunmasını hedeflemektedir
  •  Polinezya Takımadalarının gelişmesinde sosyal sorumluluk üstlenmektedir
  •  Ekolojik kaynakları riske atmayan teknikler geliştirmektedir
     
 

PHENBIOX S.R.L.

Bologna Üniversitesi Endüstriyel Kimya ve Malzemeler Bölümü tarafından geliştirilen bu teknolojinin patenti Phenbiox adına alınmıştır.   Phenbiox S.r.l. 2006 yılında Bologna Üniversitesinde aynı departmandan 3 asistan tarafından kurulmuştur. Kurucuları araştırma konusundaki deneyimlerini, bitkisel aktif ve bitkisel kök hücrelerin biyoteknolojik üretim süreçlerinin endüstrileşmesi için kullanmışlardır. Bu enzim bazlı teknoloji, bitkinin %100 olarak biyoaktif içeriğinin kullanılabilir olmasını sağlar.

 

govaGOVA INGREDIENTS

Gova yenilikçi aktifler, benzersiz duyusal emülgatörler ve yumuşaklık veren yağlandırıcılar geliştirir.
Govanın malzemeleri bilimsel araştırmaların ve doğal kaynakların ilham verici kombinasyonu ile oluşmuştur.
Orijinal veya benzersiz maddeler arıyorsanız, ya da yeni bir proje için ilham bulmak istiyorsanız Gova’nın  portföyüne  göz attığınıza değecektir.


 

 

NATUROCHIM

NATUROCHIM kozmetik endüstirisi için doğal ve organik içerikler üretir. Ürün grubu naturel yağları, scrubları, badem, kayısı, argan, yabanmersini, hindistancevizi, kızılcık, zeytin, fıstık gibi çok çeşitli butterlerı ve özellikle Fransa’nın ünlü hoş kokulu erik, ceviz ve kavrulmuş fındık çeşitlerini içerir.