Hydractin® -LMF

Liken, Yosun ve Eğrelti otu ile zamanı nemlendir
 Üç farklı orman bitkisinin simbiyotik kombinasyonu olan yeni aktif madde Hydractin ®-LMF, yaşlanmayı önleyici bir nemlendiricidir. Liken Cetraria islandica (İzlanda yosunu), yosun Sphagnum magellanicum (turba yosunu) ve eğrelti otu Polypodium vulgare (ortak polypody) nemle baş etmede gerçek uzmanlardır - doğada ve ciltte. Yaşlanma karşıtı nemlendirici olan Hydractin ®-LMF cildin nem ihtiyacını karşılar ve nemi tutmasına yardımcı olur. Hydractin ®-LMF, ayak bakımı konusunda da profesyoneldir: stresli, nasırlaşmış ve çatlamış ayaklar tekrardan iyi hissedilmekte ve somut ve gözle görülür derecede yumuşak ve hassas olurlar. Cildi yeniden nemlendirir ve korur. Cildi 4 hafta içinde tahminen 20 yıl gençleştirir. Ayaklarınızı pürüzsüzleştirerek, nemlendirerek ve tabanlara kadar yeniden canlandırırarak onları ödüllendirir. Cilde su temin eder ve ciltte suyu tutar.  

  
INCI :  Propanediol, Water, Polypodium, Vulgare Rhizome Extract, Cetraria Islandica (Iceland Moos) Thallus Extract, Sphagnum Magellanicum Extract, Citric Acid                           
Koruyucu madde:  İçermez      
Köken: Bitkisel                                                                                                 
Kozmetik uygulamalar:   Yüz, vücut ve ayak için nemlendirici ve yaşlanmayı önleyici ürünler. Jeller, emülsiyonlar (O / W ve W / O), serumlar ve losyonlar için uygundur. Suda çözünür; <50 ° C sıcaklıkta işlenmelidir.                                                                                             
Önerilen kullanım oranı: 1 - 5 %        
                                                                                                    

Bu hammadde Ecocert & Cosmos listesine kayıtlıdır.                      
Natural ve Organik Kozmetik standartlarına uygundur.