Hakkımızda

/
Hakkımızda

Biz Kimiz?

Surya Kimya olarak 2006 yılı başından beri müşterilerimize sektörel çözümlerden, Ar-Ge çözümlerine, üretim sistemi entegrasyonundan, revizyonuna, etiket içerik listesi hazırlamaktan, pazarlama datası sağlamaya kadar geniş bir yelpazede uluslar arası düzeyde hizmet veriyoruz.

Başta Türkiye olmak üzere Orta Asya Türk Cumhuriyetleri, Orta Doğu ve Avrupa da ki kozmetik firmalar için proje üretiyor ve hayata geçiriyoruz.

Felsefemiz

Kozmetik teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, çözüm ve servis desteğini sağlamak.

İş ortaklarımız ile beraber büyümek ve onlara değer katmak.

Doğru ve açık iletişimimiz sayesinde güven duyulan ve keyif ile çalışılan çözüm ortağı olmak.

Kurumsal ve kişisel sosyal sorumluluk bilincimizle, çözümlerimiz ve kaynaklarımızı verimli kullanarak; insana, bilgiye, emeğe ve çevreye duyarlı ve saygılı olmak.
Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen butik bir firma olmak.

Sürüdürülebilirlik (Sosyal ve Çevresel)

Bir Surya Kimya olarak sürdürülebilir teknolojiye inanıyoruz. Gezegen ve toplumumuza karşı sürdürülebilir bir geleceği desteklemek için, nesli tükenme tehlikesi altında olan ya da koruma altına alınmış hiçbir bitki türünden elde edilen hammaddeyi satmıyoruz.

Ayrıca üretiminden bertarafına kadar çevre üzerinde minimum etki yapabilir biyolojik kozmetik hammaddeleri araştırıyor ve ürün portföyümüze dahil ediyoruz. Kanserojen etkisi kanıtlanmış, yanıcı, patlayıcı, parlayıcı ürünleri satmıyoruz. Ayrıca şirketimizde geri dönüşümü olan tüketim malzemelerini kullanmayı tercih ediyoruz.

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter'a basın.

Shopping Cart