Temsilcilikler

/
Temsilcilikler

PASIFIQUE SUD INGREDIENTS

GÜZELLİK ve GIDA HAMMADDELERİNİN KAYNAĞI…

Pasifique Sud Ingredients bitkisel ve mineral maddeleri geliştirme konusunda uzmanlaşmış, Fransız Polinezyasında özel bir laboratuardır. 20 yılı aşkın zamandır kozmetik, besin takviyesi ve gıda katkı malzemeleri için orijinal ürünler satmaktadır. Doğal özler, bitkisel yağlar ve peeling tozlarından oluşan eşsiz portföyüne sürekli yeni ürünler ekleyerek Fransa merkezlı PSI 25 ülkede faaliyet göstermektedir.

… KAYNAĞI CENNET’den

Tahiti merkezli kardeş şirketi ile PSI, doğal aktifler ve fonksiyonel malzemeler için daha çok fazlasını sunuyor. Geleneksel farmakopiden elde edilen bilgiler ile bitkisel ekstraksiyonun en son teknolojilerini birleştiren PSI, bitkisel kimyanın muhteşem bir sentezini gerçekleştirir.

  •  Biyo-çeşitliliğinaraştırılması ve korunmasını hedeflemektedir
  •  Polinezya Takımadalarının gelişmesinde sosyal sorumluluk üstlenmektedir
  •  Ekolojik kaynakları riske atmayan teknikler geliştirmektedir

PHENBIOX S.R.L.

Bologna Üniversitesi Endüstriyel Kimya ve Malzemeler Bölümü tarafından geliştirilen bu teknolojinin patenti Phenbiox adına alınmıştır.   Phenbiox S.r.l. 2006 yılında Bologna Üniversitesinde aynı departmandan 3 asistan tarafından kurulmuştur. Kurucuları araştırma konusundaki deneyimlerini, bitkisel aktif ve bitkisel kök hücrelerin biyoteknolojik üretim süreçlerinin endüstrileşmesi için kullanmışlardır. Bu enzim bazlı teknoloji, bitkinin %100 olarak biyoaktif içeriğinin kullanılabilir olmasını sağlar.

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter'a basın.

Shopping Cart